Previous Next

Gizlilik

 

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Veri İlkemizi, Hedefinibul'u kullanarak başkalarıyla nasıl paylaşımda bulunabileceğiniz ve size ait bilgileri ve içerikleri nasıl topladığımız ve kullanabileceğimiz hakkında önemli açıklamalar yapmak için tasarladık. Veri İlkesi'ni okumanızı ve daha bilinçli kararlar almanıza yardımcı olacak şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma

Hedefinibul'ta paylaştığınız bilgilerin ve içeriklerin tamamı sizin mülkiyetinizdedir ve bu bilgilerin nasıl paylaşıldığını gizlilik ve uygulama ayarlarınız aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca:
Fotoğraflar ve videolar gibi fikri mülkiyet hakları kapsamında bulunan içerikler için, tarafımıza, gizlilik ve uygulama ayarlarınıza tabi olan şu izni verirsiniz: Tarafımıza, Hedefinibul'ta ya da Hedefinibul ile bağlantılı bir şekilde paylaştığınız fikri mülkiyet hakkı olan herhangi bir içeriği kullanmamız için münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisans atanabilir, telifsiz, uluslararası bir lisans verirsiniz (Fikri Mülkiyet Lisansı). Fikri mülkiyet hakkı olan içeriğinizi ya da hesabınızı sildiğinizde, söz konusu içerik başkalarıyla paylaşılmadıysa veya bu kişiler tarafından silindiyse, bu Fikri Mülkiyet Lisansı'nın geçerliliği de sona erer.


Fikri mülkiyet hakkı olan içeriği sildiğinizde, söz konusu içerik, bilgisayardaki geri dönüşüm kutusunun boşaltılmasına benzer bir şekilde silinir. Ancak, silinen içeriğin makul bir zaman aralığı dahilinde yedek kopyalarda kalabileceğini kabul edersiniz (ancak bu bilgilere başkalarının ulaşması mümkün olmayacaktır).
Bir uygulamayı kullandığınızda uygulama içeriklerinize, bilgilerinize ve bunların yanı sıra diğer kişilerin sizinle paylaştığı içerik ve bilgilere erişmek için izninizi isteyebilir. Uygulamaların, gizliliğinize saygı göstermelerini şart koşmaktayız ve ilgili bilgi ve içeriklerin uygulama tarafından nasıl kullanılabileceğini, saklanabileceğini ve aktarılabileceğini, uygulama ile olan anlaşmanız kontrol edecektir.


'Herkese açık' ayarını kullanarak bilgi veya içerik yayınladığınızda, bu herkesin (Hedefinibul dışından şahıslar dahil) bu bilgiye erişerek bu bilgiyi kullanmasına ve sizinle (yani adınız ve profil resminizle) ilişkilendirmesine izin verdiğiniz anlamına gelir.


Hedefinibul hakkındaki görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak sizin bu görüş ve önerileri sunma yükümlülüğünüz olmadığı gibi, bizim de görüş ve önerilerinizi kullandığımız takdirde size bir bedel ödeme yükümlülüğümüz olmayacağını kabul edersiniz.

Translate

>> UYARI

FOTOGRAF'SIZ PROFİLLER YASAKTIR !

24 SAAT BEKLENİR SONRA PROFİL KALDIRILIR.

Buna uyulmaması durumunda ''yönetim'in'' müdahalesi durumunda hak talep edemezsiniz.

Bir hafta süre içerisinde paylaşımda bulunmayanlar içinde şartlar geçerlidir.

Hoşgeldiniz

Kayıt olun
Bilgilerim Hatırlansın
Kullanıcı adımı unuttum  Parolamı unuttum

UYARI

Üyelerin Dikkatine  Bu siteyi kulanmaya devam edecekseniz, kendinizi tanımlayan profil resmi zorunludur. dogum tarihiniz gün - ay - yıl olarak eksiksiz tamamlamalısınız. Cinsiyet kısmı arayış kısmına uymalı. Profilnize bakacak diğer üyeler sizi tanımlayan hiç bir bilgiye ulaşamıyorsa bu bir problemdir, gizlilik ayarlarından her bilgi ve içeriği sadece kendinize görünür şekilde ayarlayamazsınız. Kafadan sallama her hangi bir profil  bilgisi veremezsiniz. Bu tür durumlarda ya profilinize yönetim tarafından müdahale edilir veya bu profil uyarısız kapatılır.

Hedefinibu.com üyelerine arkadaşlık, partner, sohbet ve cinsellik arayışı sunan Türkiyenin en gelişmiş eşcinsel arkadaşlık portalı ve sosyal ağı.

Please publish modules in offcanvas position.