Gizlilik

hedefinibul.com ''Hedef'' arayanların profesyönel veya kişisel deneyime sahip ''hedefi'' olan insanlara ulaşması artık çok kolay. Bilgi edinebileceği, paylaşabileceği hayata dair planları için ortam yaratabileceği bir sosyal platformdur.! Bu sosyal ağ'dan en doğru şekilde yararlanmanız için çalışıyoruz.

Hedefinibul sitesine hesabınıza ait vermiş olduğunuz kişişel bilgileriniz. hedefinibul ve SSL (Secure Sockets Layer) güvencesi altındadır

Akış (durum) güncellemesi, video, albüm veya fotoğraf paylaşımlarında, bu paylaşımı kimlerin görebileceğine dikkat edilmeli. Paylaşımlarınızı yaparken her seferinde gizlilik ayarları seçiminize dikkat ediniz.

Genele veya Site üyelerine açık mühtechen içerik paylaşımında bulunulması durumunda o içerik siteden kaldırılır, paylaşımı yapan üye bir kez uyarılır tekrarında uyarı yapılmaksızın üyeliği kaldırılır ve üyeliğini yenilememesi için gereken önlemler alınır.

Üyelerin yapmış olduğu paylaşımlardan hedefinibul sorumlu tutulamaz. Direkt paylaşımı yapan üye sorumludur. Hedefinibul Kullanım Şartları sayfamızda detaylı kullanım şartlarına bakınız.

Gizlilik Politikamızla ilgili herhangi bir sıkıntıda bizimle iletişime geçiniz. İletişim 

 

TAGS: hedefinibul, hedefini bul, kişisel, hedef, bilgi, bilgi paylaşımı, sosyal, sosyal ağ, ortam, fırsatlar, fırsatlar yaratmak, arkadaşlık, sohbet